Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Ostrzałka do noży – doradzamy wybór
Ostrzenie noży to zabieg, który należy wykonywać systematycznie i dokładnie. Tylko noże, których ostrza są odpowiednio pielęgnowane i konserwowane, spełniają dobrze swoją rolę. Wybór odpowiedniej ostrzałki może być trudniejszy, niż się wydaje. Znalezienie odpowiedniego narzędzia powinno zostać poprzedzone analizą własnych preferencji a także określenia warunków, w jakich zazwyczaj korzystamy z tego typu przedmiotów.
Czytaj więcej
Jak osiągnąć dobry kamuflaż?
Dobry kamuflaż ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa żołnierzy podczas działań taktycznych, ale oczywiście nie tylko oni korzystają z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą odpowiednio zaprojektowana odzież i akcesoria. Entuzjaści outdoorowych aktywności o paramilitarnym charakterze, myśliwi albo obserwatorzy dzikiej przyrody – również oni muszą dobrze się zamaskować, aby móc realizować swoje pasje i czerpać z tego maksymalnie dużo przyjemności.
Czytaj więcej
EDC – niezbędny ekwipunek noszony codziennia
Zanim rozwiniemy temat niezbędnych produktów wchodzących w skład EDC, warto najpierw rozwinąć ów skrót, o którym być może nie każdy słyszał. EDC to po prostu everyday carry, czyli narzędzia, które nosimy przy sobie codziennie i z których często korzystamy. Często bez świadomości tego, że jesteśmy użytkownikami EDC, mamy na podorędziu scyzoryk, latarkę i inne niewielkie gadżety, bardzo praktyczne i przydatne w wielu codziennych sytuacjach.
Czytaj więcej
Dyskretne narzędzia do samoobrony – co wybrać?
Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, by móc wieść normalne, spełnione życie. Niestety nie każdemu jest ono dane raz na zawsze. Bywa, że na skutek różnych przeżyć, albo też z racji wykonywanego zawodu bądź z powodu innych okoliczności, musimy wspomagać się dodatkowymi gadżetami, by móc spokojnie chodzić po ulicach bądź radzić sobie w ekstremalnych warunkach. 
Czytaj więcej
Scyzoryk czy multitool ‒ co wybrać?
Każdy miłośnik wyjazdów survivalowych czy nawet zwyczajnych wycieczek powinien posiadać w swoim ekwipunku scyzoryk bądź multitool. To nieocenione narzędzia, które mogą pomóc pokonać wiele kryzysowych sytuacji. Dzięki nim możesz bez przeszkód przetrwać biwak, a także weekendową wyprawę w góry. Co warto wybrać – scyzoryk czy multitool?
Czytaj więcej
Jak zadbać o bezpieczeństwo na strzelnicy?
Broń towarzyszy człowiekowi od zawsze. Rewolucja przemysłowa doprowadziła do powstania broni palnej, której powszechność przyczyniła się z kolei do uznania strzelectwa jako dziedziny sportu. Dostępność strzelnic powoduje, że każdy zainteresowany ma możliwość, aby sprawdzić swoje umiejętności obsługi tego typu narzędzia. Strzelanie na strzelnicy to ciekawa atrakcja dla każdego wielbiciela przygód.
Czytaj więcej
Kamizelka taktyczna - czym kierować się przy wyborze?
Jednym z podstawowych elementów oporządzenia taktycznego jest kamizelka taktyczna. Jej koszt może wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od jakości produktu i zastosowanych rozwiązań. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb gracza oraz czasu trwania i stopnia zaawansowania rozgrywki. Poniżej przedstawimy czynniki, na jakie należy zwrócić szczególną uwagę, kupując kamizelkę taktyczną.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 107 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-16
Polecam.
2022-11-08
dziękuję firmie
pixel